дивись.info

Тепловики закликають львів’ян погашати накопичену заборгованість

Тепловики закликають львів’ян погашати накопичену заборгованість

Сьогодні, 19 травня, відбувся брифінг на тему: «Низький рівень оплати за теплопостачання – загроза для стабільної подачі гарячої води», повідомив кореспондент Дивись.Інфо

За словами начальника служби обліку і збуту теплової енергії ЛКМП «Львівтеплоенерго» Галини Пакулець, наразі є значна частина фізичних і юридичних осіб, які мають велику заборгованість за послуги з теплопостачання. Практично по кожному з них, зокрема юридичних особах, є рішення судів, про погашення даної заборгованості

«Згідно із законодавством, заборгованість дає підстави відключити від теплопостачання споживачів-боржників. Однак, найперше, сподіваємося, на розуміння споживачів, які мають заборгованість. Сьогодні їхня оплата за тепло – це наша оплата за газ. Тому, закликаємо наших споживачів відповідально ставитися до свої зобов’язань і погашати накопичену заборгованість. Від рівня розрахунку за теплопостачання залежить наша платоспроможність перед газовиками, а відповідно і можливість подавати гарячу воду усім споживачам», – сказала Галина Пакулець.

Зазначимо, що загальна заборгованість усіх споживачів ЛМКП «Львівтеплоенерго», станом на 15 травня, – 118 млн. 46 тис. грн. З них борг населення – 84,5 млн. грн., інші споживачі 10 млн. грн., бюджет – 23,3 млн. грн.

Також Галина Пакулець розповіла, що коли сума боргу перевищить 2 тис. грн., до боржника прийде лист-прохання погасити заборгованість впродовж 10 днів. Якщо цей термін пройде, а мешканець не сплатить борг, тоді йому надішлють лист-претензію із попередженням про позов до суду та вимогою сплатити борг негайно. Якщо і після цього боржник не оплатить наданих послуг, то на нього подадуть до суду та вимагатимуть стягнення через виконавчі служби.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.