дивись.info

Руслана поділилась враженнями від концерту пам’яті Скрябіна (відео)

Руслана поділилась враженнями від концерту пам’яті Скрябіна (відео)

Руслана Лижичко, не зважаючи на тяжкий емоційний стан, виступила на концерті пам’яті Андрія Кузьменка Скрябіна. Вона заспівала пісню-реквієм «Ти ще відкриєш очі», яку разом із чоловіком написала як присвяту своєму другові і музиканту Кузьмі Скрябіну, повідомила Дивись Інфо прес-служба Руслани Лижичко.

«Вчора для мене був дуже незвичайний концерт. Коли під час саунд-чеку я побачила на екрані відео Андрія, попри те, що в пам’яті відклалися «зображення» з похорон, відчуття, що його немає з нами, не було. Мозок не готовий змиритися з тим, що Андрій вже не вийде на сцену. Я співала як для живої людини. Хтось скаже, що це містика, але я переконана, що Андрій був вчора на концерті. Коли наприкінці включили запис голосу Андрія, було враження, що це не запис, а справді на сцену вийшов він. Є відчуття, що Андрій живий і його енергетика та емоції поруч. Я дуже переживала, що вчорашній концерт стане піком нашої скорботи, а зранку ми прокинемося і почнемо займатися буденними справами. Але вчорашній концерт був настільки чесний і справжній… Мені він нагадав концерти 90-х, коли українська музика, яка тільки народжувалася, була особливим чудом. Цей концерт став таким завдяки Андрію. Саме Андрій повернув містичним чином час назад – ми повернулися до тих, якими ми були на самому початку, коли лише починали будувати свої мрії», – розповіла Руслана.

«Мені вчора було надзвичайно важко вийти на сцену… Я не знаю, звідки в мене взялися сили заспівати. Пісню, яку я вчора виконувала, аранжував мій найближчий друг, людина, яка мене щиро любила і якої не напередодні не стало… У мене не було концертів без його участі… Василь мав і вчора акомпанувати мені… Я надзвичайно вдячна публіці за ті оплески для нашого Андрійка і мого Василька. Якби вони стояли на сцені, вони би шаленіли від цих оплесків. Це були надзвичайно щирі оплески», – поділилася Руслана, адже напередодні концерту присвяченому Кузьмі Скрябіну пішов з життя найближчий друг Руслани, лідер її музичного колективу, музикант і композитор Василь Кондратюк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.