дивись.info

У Садового визнали руйнування на Степанівни: почалось відселення мешканців (відео)

У Садового визнали руйнування на Степанівни: почалось відселення мешканців (відео)

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, 21 травня близько 01:00 год. у Львові на вул. О. Степанівни, 12 у 3-поверховому 11-квартирному житловому будинку мешканцями зафіксовано прогресування тріщин в квартирах №1, 5, 9, на сходових маршах та на фасаді будинку (пошкоджено раніше встановлені маяки). Поруч з будинком проводиться будівництво компанією «Ріел».

На місце події виїжджали рятувальники ГУ ДСНС України у Львівській області, голова Залізничної районної адміністрації, працівники управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, працівники комунальних підприємств, аварійна бригада ПАТ «Львівгаз», працівники Залізничного РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області. За попередніми даними в будинку зареєстровано 25 осіб, фактично проживає 17 осіб. Мешканцям будинку було запропоновано тимчасово відселитись до готелю «Турист». Жителі пошкодженого будинку письмово відмовились від переселення до готелю. Мешканці квартир №5 (2 особи) та №9 (2 особи) тимчасово переїхали до родичів.

Газопостачання до будинку припинено. За станом будинку проводиться спостереження. З компанією забудовником вирішується питання щодо фінансування робіт з підсилення будинку та проведення ремонту в пошкоджених квартирах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.