дивись.info

У червні Львів прийматиме eCommerce Forum

У червні Львів прийматиме eCommerce Forum

6 червня у місті відбудеться Lviv eCommerce Forum 2015. Програма події охоплює виступи провідних фахівців сфери, яких цьогоріч очікують понад 35. Захід відбудеться у готелі «Жорж», що на пл. Міцкевича, 1, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

На Форум запрошують:

– власників інтернет-магазинів;

– інтернет-підприємців та представників eCommerce-бізнесу;

– представників web-студій;

– розробників програмного забезпечення;

– інтернет-маркетологів;

– стартаперів;

– IT-спеціалістів;

– працівників сервісу перевезень і доставок;

– власників та директорів компаній із Західної України;

– СЕО і SMM , а також інших спеціалістів, які працюють у сфері eCommerce.

На конференції можна буде дізнатись про:

– створення та покращення сайтів інтернет-магазинів;

– підвищення їх конверсії;

– правильну взаємодію з клієнтами в онлайн-середовищі;

– особливості аналізу поведінки відвідувачів;

– контекстну рекламу, соціальні медіа та чимало іншого цікавого.

Як наголошує організатор конференції, івент-менеджер Lviv Startup Club Катерина Успенська, конференція підтримує антикризовий вектор та допоможе людям знайти потрібні контакти, освоїти нетворкінг, відкрити для себе родзинки електронної комерції, наприклад, покращення співпраці роботодавця з колл-центрами, нові тенденції СЕО та чимало іншого.

«Електронна комерція займає дедалі більше місця у житті людей. Вдалий бізнес неможливий без гарно організованого eCommerce.

У численних подорожах за кордон я побачила, що тамтешній eCommerce-простір настільки добре інтегрований у життя кожного, що стає корисним як для пересічного громадянина, так і для бізнесу.

Наша мета як організаторів – зробити українську електронну комерцію більш орієнтованою на кінцевого споживача. Також хочемо навчити гравців ринку працювати у кризовий період та збільшувати прибуток», – розповіла вона.

Конференція проходитиме в три потоки: «eCommerce бізнес», «Маркетинг для eCommerce-проектів і розробників програмного забезпечення» та «eCommerce-development».

Кожен з учасників матиме можливість здійснювати переходи між потоками та вибирати ті доповіді, які є найбільш цікавими, провести час в компанії однодумців та обмінятись досвідом.

Доповідачі:

Денис Береговий – (Юскутум, юрист) «Чим володіє інтернет-магазин і що з цього приводу думає інвестор»;

Дмитро Кудренко – (керівник системи повторних продажів eSputnik) «25 тактик для інтернет магазинів які працюють, але про які мало знають»;

Галіца Олег – (SEO-Fix, засновник) «Методологія збору семантичного ядра»;

Давидич Марія – («Фокстрот», старший спеціаліст з платних каналів трафіку) «Маркетинг eCommerce-проектів в антикризових умовах»;

Омеляненко Тарас – (Digital Consulting Laboratory, CEO) Омеляненко Тарас «Використання та розробка RESTful API у eCommerce» та багато інших.

Організатори конференції роблять акцент на двох напрямках: інтенсивному навчанні та обміні досвідом у денний час, а також на відпочинку та неформальному спілкуванні з лідерами галузі на яскравій афтепаті.

Організатор – Lviv Startup Club. Генеральний партнер – StartupLine.

Реєстрація на конференцію – за посиланням: http://icomm.lviv.ua/register/.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.