дивись.info

У червні Львів приймає форум культури «Донкульт»

У червні Львів приймає форум культури «Донкульт»

З 16 до 30 червня у Львові пройде Культурний форум «Донкульт», організований Благодійним фондом «Мистецькі надра» у партнерстві з львівським Центром міської історії та за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної ради.

В рамках Форуму заплановано близько 80-ти подій у складі великої мультидисциплінарної програми, що розроблялась у колаборації митців та дослідників з Донбасу, Львова та Києва. Проект стане простором для комунікації між Заходом і Сходом, різними середовищами і спільнотами України. Через публічні дискусії та мистецькі рефлексії про минуле і сучасне Донбасу, Форум поставить ширші питання, актуальні для країни в цілому.

Форум «ДОНКУЛЬТ» відкриється 16 червня 2015 року двома подіями: виступом проф. Гіроакі Куромії «Енігма Донбасу» о 16:00 год у великій сесійній залі Львівської міської ради та презентацією виставки «Донкульт» у Львівському палаці мистецтв – о 19.00 год. Окрім Палацу мистецтв події Форуму задіють головні культурні локації Львова: Львівський оперний театр, Центр міської історії, Львівський театр ім. Лесі Українки, філармонію, музичну академію. Окремі заходи відбудуться в Музеї етнографії та художнього промислу, мистецькому об’єднані «Дзига», просторі «Майстерня міста», галереї Detenpyla. Театральні події пройдуть також у Першому академічному українському театрі для дітей та юнацтва та Першій сцені сучасної драматургії «Драма.UA».

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.