дивись.info

На вулиці Петлюри ремонтують тротуар

На вулиці Петлюри ремонтують тротуар

На вул. Петлюри на ділянці від вул. Любінської до вул. Кульчицької відремонтували дорожнє покриття. Площа відремонтованої ділянки дороги складає близько 7 тис. м. кв. Роботи виконувала компанія «ШРБУ-65», замовник – Залізнична районна адміністрація. Від сьогодні на цій ділянці дороги розпочали ремонтувати тротуар, площею близько 2 тис. м. кв., повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР

«До цього об’єкту ми підійшли прискіпливо. Тут є незручні сходи, а ми зробимо для мешканців плавний зручний пандус з перилами – перехід на вул. Любінську, і так само буде на переході через вул. Петлюри.

На вул. Петлюри капітально відремонтовано дорожнє покриття, через 2 тижні, по технології, нанесемо тут дорожню розмітку.

І паралельно тривають роботи по ремонту тротуару. Ширина газону буде 4,5м, ширина тротуару – 5м і 0,5 м – технічний тротуар. Вартість ремонту тротуару – 990тис. грн», – розповіла голова Залізничної районної адміністрації Надія Банах.

Також на вул. Петлюри відновлюватимуть сквер. Зокрема, у сквері заплановано відновити освітлення, газони, влаштувати плитку та встановити відпочинкові лавки. Також буде відновлено скульптуру, яка розміщена у цьому сквері. На відновлення благоустрою скверу у міському бюджеті передбачено 200 тис. грн. «Маємо попередні домовленості з підприємцями, що вони теж долучаться до відновлення благоустрою скверу. Тут гуляють мами з дітками і ми обов’язково відновимо цей сквер», – наголосила Надія Банах.

На сьогодні на території району також виконано капітальний ремонт тротуарів на вул. Кульчицької; Сигнівка, 52; Городоцька, 128-138, на суму 1 485 тис. грн, площею 3100 м кв.

Проведено ремонт дорожнього покриття вул. С. Петлюри – Садова площею близько 7000 м кв.

Ремонтні роботи проводяться за такими адресами: вул. Патона 2/3, 2/6, 12; вул. Садова, 25а; вул. Калнишевського.

Загалом, для проведення капітального та поточного ремонту доріг, тротуарів та дворів у Залізничному районі Львова у міському бюджеті передбачено близько 13,5 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.