дивись.info

На Львівщині "Школа молодих тренерів" оголошує набір

На Львівщині "Школа молодих тренерів" оголошує набір

Із 12 до 20 червня на Львівщині працюватиме “Школа молодих тренерів”, що готуватиме молодих лідерів до роботи в молодіжному середовищі. Учасники Школи отримають базові універсальні знання з тренінгових технологій та особистий досвід проведення тренінгів під керівництвом досвідчених тренерів, а надалі зможе розробляти власні тренінгові програми, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

До участі запрошуються ініціативні молоді люди віком від 14 до 35 років. При відборі перевага буде надаватися учасникам, які в подальшому будуть проводити тренінги в районах області.

Організатором Школи є Львівський обласний молодіжний центр праці спільно з управлінням молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Для зголошення до участі у “Школі молодих тренерів” необхідно до 1 червня 2015 року заповнити аплікаційну форму за цим посиланням і на електронну пошту lomcp @ukr.net надіслати лист-рекомендацію від молодіжних організацій або ініціативних груп, в яких у подальшому відбуватимуться тренінги.

За детальнішою інформацією звертатися до координатора Школи Лесі Довганик: м. Львів, вул. Кривоноса, 10, оф.1 моб. тел.: 067 905 72 66; е-пошта: lomcp @ukr.net.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.