дивись.info

Незабаром з Івано-Франківська можна буде літати за кордон

Найближчим часом не виключено, що Івано-Франківський аеропорт складе конкуренцію Львівському.

Про це повідомив народний депутат України Олександр Шевченко за сьогоднішнім круглим столом, яким започатковано розробку міської програми: «Івано-Франківськ – інвестиційно привабливе, комфортне для бізнесу місто».

Представниця Міжнародної Торгової палати в Івано-Франківській області Марія Ткачук під час круглого стала розповіла про те, що Івано-Франківськ має всі підстави, щоб в майбутньому стати провідним логістичним центром Східної Європи, але перші запитання, які ставлять інвестори – це: які рейси має ваш аеропорт і яка транспортна інфраструктура регіно (якість автодоріг, відстані…)

“Ми хочемо з провідною українською авіакомпанією МАУ перевести авіарейси зі Львова до Івано-Франківська, і це вже майже вирішене питання. Ми готові надати компанії найвигідніші умови. Найближчим часом плануємо поставити на рейс літак до Відня і цим створимо конкуренцію літаку, який літає зі Львова, в якому квиток економ класу в останній день перед вильотом вартує 24000 гривень. Ми готові літати по собівартості – в обидві сторони квитки коштуватимуть близько чотирьох тисяч гривень. Хочу заявити, що всі розмови про те, що хтось заважає в Івано-Франківську працювати авіакомпаніям – повна нісенітниця. Я особисто в свій час писав листи з пропозиціями до всіх авіакомпаній, до лоу-костів, але в більшості випадків навідь відповіді не отримав. А ті хто каже про перешкоди – заявляю відповідально – приведіть в Івано-Франківськ хоча б один рейс – гарантую найвигідніші умови для авіакомпанії… Для наявності авіарейсів є лише одна перешкода – це платоспроможний попит”, – заявив Олександр Шевченко.

Фіртка

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.