дивись.info

Прикордонники Львівщини здійснюють пріоритетний пропуск вболівальників

Прикордонники Львівщини здійснюють пріоритетний пропуск вболівальників

Сьогодні 27 травня 2015 року у місті Варшава Республіки Польща відбудеться фінал Ліги Європи з футболу між футбольним клубом «Дніпро» (Україна) та футбольним клубом «Севілья» (Іспанія), повідомила Дивись Інфо прес-служба ДПСУ.

За інформацією, яка надійшла від футбольного клубу «Дніпро», на матч продано близько 9 500 білетів, що дозволяє прогнозувати попередній обсяг потоку вболівальників, які будуть слідувати з території України до Республіки Польща та у зворотньому напрямку.

Перетин державного кордону організованими групами вболівальників у Львівському прикордонному загоні здійснюється через пункти пропуску «Устилуг – Зосін», «Угринів – Долгобичув», «Рава – Руська», «Грушів – Будомеж», «Львів – аеропорт», в період з 25 по 29 травня 2015 року.

Пропуск через державний кордон футбольних фанів та вболівальників фіналу Ліги Європи з футболу здійснювати у взаємодії з Прикордонною Вартою Республіки Польща, митними постами та іншими контрольними службами відповідно до вимог чинного законодавства України у пріоритетному порядку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.