• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Західний реабілітаційно-спортивний центр може отримати додаткові кошти

Західний реабілітаційно-спортивний центр може отримати додаткові кошти

Прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Парламенту України прийняти рішення про виділення частини капітальних видатків із Державного бюджету 2015 року на потреби Західного реабілітаційно-спортивного центру на Львівщині.

Про це Глава Уряду сказав у вівторок, 26 травня, під час засідання організаційного комітету з підготовки до літніх Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро-2016.

Він наголосив, що Західний реабілітаційно-спортивний центр Національного комітету спорту інвалідів України,розташований у Турківському районі Львівщини, необхідно «невідкладно довести до пуття».

Він звернувся до міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова, Президента паралімпійського комітету Валерія Сушкевича та керівника Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки зайнятися питанням дороги, яка веде до центру і зараз перебуває в поганому стані.

Він нагадав, що основна сума коштів виділена на ремонт автошляху Львів-Івано-Франківськ, проте наголосив на необхідності спрямування коштів на частковий ремонт дороги в Турківському районі.
Глава Уряду також звернувся до Валерія Сушкевича порахувати, скільки коштів необхідно на потреби Західного реабілітаційно-спортивного центру, «скільки ми можемо до кінця поточного року не відправити, а реально освоїти».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: