• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Чиновників Садового зобов’язали контролювати видачу квитків у маршрутках

Чиновників Садового зобов’язали контролювати видачу квитків у маршрутках

Виконком Львівської міської ради зобов’язали проводити моніторинг пасажирів та контролювати видачу квитків у маршрутках. Про це сьогодні, 28 травня, на прес-конференції заявив голова Львівського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Андрій Басараба, інформує кореспондент Дивись.Інфо.

Він розповів, яким чином було погоджено підвищення тарифу на проїзд у маршрутках: «АМКУ погоджує не тариф, а формулу. Всі документи, які були надані перевізниками та виконкомом міськради, відповідали вимогам чинного законодавства. Не погодити ми не могли, тому що це було би протизаконно».

«Збільшивши тариф на проїзд до 4 грн, – каже Андрій Басараба, – ми зобов’язали виконком проводити моніторинг пасажирів та видавати квитки».

На уточнююче питання журналістів про те, чи може АМКУ контролювати виконання виконкомом своїх зобов’язань, він відповів: «На це можете впливати і ви, зібравши матеріали про порушення та подавши нам. Тоді говоритимемо з виконкомом міської ради про невиконання наших рекомендацій».

Голова львівського АМКУ наголосив, що підстави для перегляду тарифу справді були, адже значно подорожчало пальне. Втім додав, що брати цифри по пасажиропотоку з неба неправильно.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: