дивись.info

Наступного тижня у Новояворівську запрацює центр послуг з гемодіалізу

Наступного тижня у Новояворівську запрацює центр послуг з гемодіалізу

У вівторок, 2 червня, у місті Новояворівськ Яворівського району Львівської області відкриють відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу №3 на базі центральної районної лікарні №1, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛОДА.

У відремонтованому відділенні працюватимуть фахівці, які попередньо пройшли відповідні навчання з надання замісної терапії хворим на ниркову недостатність. У відділенні встановили новітнє обладнання для гемодіалізу німецької фірми B.Brau Avitum.

“Відкриття цього відділення дозволить пацієнтам, що потребують гемодіалізу, обирати відповідну послугу за місцем проживання та за якістю надання замісної терапії, – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний. –  Таких хворих із нирковою недостатністю у Яворівському та Мостиському районах налічується 24 особи. Ці люди змушені були тричі на тиждень долати 70 км до міста Львова, щоби підключатися до апарату “штучна нирка” у відділенні хронічного гемодіалізу у Львівській обласній клінічній лікарні (ЛОКЛ). Тепер вони зможуть якісно обслуговуватись у місті Новояворівськ”.

До слова, мешканці Яворівського району неодноразово зверталися з проханням про якнайшвидше відкриття відділення хронічного гемодіалізу у їхньому районі, про яке їм обіцяли упродовж двох останніх років.

Нагадаємо, що філії для надання послуг з гемодіалізу вже працюють у Червонограді, де обслуговується 31 пацієнт, і Дрогобичі (45 пацієнтів). Загалом на обліку у відділенні хронічного гемодіалізу ЛОКЛ перебуває 231 пацієнт, який отримує програмний гемодіаліз, 47 – перитонеальний діаліз та 102 – із трансплантованою ниркою.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.