дивись.info

У «Львівводоканалі» ПрАТ «Компанія Ензим» розповіла про власні проекти очищення стоків (відео)

Львівський виробник ПрАТ «Компанія Ензим» впровадив ряд власних екологічних проектів, послуговуючись інноваційним світовим досвідом. Задля покращення стану міських очисних споруд підприємство також співпрацює з містом.

Про це 28 травня розповів керівник технічного відділу «Компанія Ензим» під час зустрічі представників промислових підприємств. повідомив кореспондент Дивись.Інфо.

Під час засідання було обговорено стан виконання заходів з приведення стічних вод підприємств до встановлених норм. Зокрема “Компанія Ензим” презентувала розробки проектів, які успішно використовує.

За словами Миколи Шустера, сьогодні сучасний комплекс очисних споруд «Компанія Ензим» – єдиний у Львові та області, який використовує біологічні методи очистки стічних вод відповідно до світових технологій. В результаті очищення стічних вод підприємство отримує 100 м. куб. біогазу за добу, яким заміщає 25% природного газу. Капітальні інвестиції у власні очисні споруди «Компанія Ензим»  за 2004-2014 рр. склали 9 млн. євро.

«У 2015 році підприємство планує запустити додаткову анаеробну технологічну лінію для поглиблення очистки стоків, що зменшить навантаження на міські очисні системи. В результаті очищення стічних вод на такому комплексі ми будемо продуктувати 7000 м. куб. біогазу за добу, яким плануємо заміщати 70% природного газу. Додаткові інвестиції в наші очисні споруди у 2015 році складуть 2,2 млн. євро», – розповів Микола Шустер.

Додамо, що «Компанія Ензим» плідно співпрацює з містом. У 2015 році підприємство інвестувало 6 млн. грн. в міські очисні споруди для покращення їх робіт.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.