дивись.info

ІМІ запрошує журналістів та фрілансерів із західних областей України на тренінг з безпеки

ІМІ запрошує журналістів та фрілансерів із західних областей України на тренінг з безпеки

9-11 червня 2015 року у Львові Інститут масової інформації (ІМІ) проводить 3-денний тренінг з безпеки для журналістів та фрілансерів, що висвітлюють події в зоні АТО. Тренінг включає в себе один день теорії та два дні практичних занять на полігоні, де учасники відпрацюють засвоєні знання та навики.

Запрошуються журналісти західних областей України.

На тренінгу досвідчені тренери детально ознайомлять з питаннями планування поїздки в зону АТО, спорядження для журналістів, особливостями поводження під час обстрілів. Розглянуть питання як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок. Відпрацюють алгоритми дій при евакуації поранених та евакуації зі втечею під час переслідування.

Один день буде виділений для питань надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій та медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО.

На полігоні учасники зможуть на практиці відтренувати здобуті знання та навички. Буде проведена імітація нападів, затримань, евакуацій, поранень.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 6 червня 2015 року.

Учасникам необхідно мати власну аптечку (у разі наявності) та одяг, який використовують під час відряджень у зону АТО.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама