дивись.info

Тендер на реконструкцію пологового будинку на Батальній оголосять наприкінці червня

Тендер на реконструкцію пологового будинку на Батальній оголосять наприкінці червня

Львівська обласна державна адміністрація докладе максимум зусиль для того, щоб у найкоротші терміни відновити роботи з реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру на вулиці Дж. Вашингтона, 6 у Львові.

На цьому наголосила заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак під час зустрічі з представниками ГО “Відродження Львівського перинатального центру”, які у вівторок, 2 червня, організували мітинг на вулиці Винниченка, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛОДА.

“Ситуація дійсно непроста, – пояснила Ірина Гримак. – Річ у тім, що за підрахунками проектантантів, вартість робіт  з реконструкції перинатального центру становить 171 мільйон гривень. Відповідно, без погодженої Кабміном проектно-кошторисної документації, ми не можемо оголосити тендер на виконання робіт. На даний час експертний звіт щодо розгляду проектної документації проекту “Реконструкція Львівського обласного клінічного перинатального центру” скеровано на розгляд у три міністерства: економіки, фінансів та Мінрегіонбуду. Наприкінці червня ми отримаємо усі погодження й одразу оголосимо новий тендер на виконання робіт з реконструкції”.

Окрім того, Ірина Гримак повідомила присутніх про те, що наступного тижня заплановано провести зустріч з представниками генпідрядника ПрАТ “Аеробуд”, який досі займався реконструкцією пологового будинку. Також заступник голови ЛОДА запросила на цю зустріч ініціативну групу ГО  “Відродження Львівського перинатального центру”.

 

“Ми повинні працювати разом і допомагати один одному, – додала заступник голови ЛОДА. – На цій же зустрічі ви матимете змогу усі ваші наболілі питання підряднику та повністю з’ясувати для себе ситуацію”. Представники ГО “Відродження Львівського перинатального центру” підтримали цю пропозицію і запевнили, що надалі співпрацюватимуть із Львівською ОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.