• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Сьогодні на ремонт закривають ще одну ділянку вулиці Хмельницького

Сьогодні на ремонт закривають ще одну ділянку вулиці Хмельницького

За інформацією відділу капітального ремонту управління інженерного господарства ЛМР, сьогодні, 3 червня, на ремонт закриють ще частину вул. Б.Хмельницького на ділянці від пл. Криничної до вул. Гайдамацької, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтом для проїзду закриті вул. Промислова на ділянці від вул. Волинської до вул. Хмельницького, та вул. Хмельницького на ділянці від вул. Волинської до вул. Гайдамацького. Згодом на ремонт закриють і вул. Гайдамацьку.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Буде виконано весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтними роботами внесено зміни у рух міських автобусів №9 та №20. Так, автобуси цих маршрутів оминають закриту ділянку дороги по пр. Чорновола та по вул. Липинського. Трамваї №6 курсують за зміненим маршрутом по таких вулицях: Чернівецька – Городоцька – Б.Хмельницького – Замарстинівська – Торф’яна.

Львівська міська рада просить вибачити за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням ремонтних робіт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: