• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

Європейський банк оголосив тендер на купівлю п’яти нових трамваїв, - Садовий

Європейський банк оголосив тендер на купівлю п’яти нових трамваїв, - Садовий

Сьогодні під час огляду робіт з будівництва трамвайної лінії на Сихів міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що ЄБРР оголосив тендер на купівлю п’яти нових трамваїв, інформує прес-служба ЛМР.

«Європейський банк оголосив зараз тендер на купівлю нових трамваїв, бо наша задача, щоб була не тільки нова колія, а й щоб максимальна кількість нових львівських трамваїв були тут, бо це нові робочі місця для заводу «Електрон». Плюс, у державному бюджеті на цей рік є 100 млн грн як співфінансування для купівлі нових вітчизняних трамваїв. Тому ми надіємось, що матимемо частину державних коштів.

На цей тендер можуть подаватися і інші підприємства, але ми переконані, що за співвідношенням ціна-якість кращу пропозицію не зробить ніхто. Фактично, єдиний завод в Україні, який сьогодні випускає низькопідлогові трамваї, це є наш «Електрон». Але треба витримати процедуру. Підприємство готове працювати і в дві, і в три зміни, бо є робочі місця. І це є важливо для міста.

І якби наша держава від слів перейшла до діла у підтримці нашого товаровиробника, тоді був би результат. держава має показати приклад для Міністерства оборони, для Міністерства охорони здоров’я, авіакомпанії мають купувати, бо це мега-структури. Ми показуємо приклад, беручи трамваї «Електрон» для Львова, пропонуючи для інших міст нашої держави, бо це фінансування науки, новітнього прогресу, нових галузей. Це треба робити», - переконаний міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: