Актуальні теми:

Підтримати

Сьогодні на площі Ринок встановлять велогенератор

Сьогодні на площі Ринок встановлять велогенератор

Сьогодні о 16.00 год, до Дня енергії, па пл.Ринок представлять громадський велогенератор для зарядки мобільних телефонів. Кожен охочий зможе підключити свій девайс та зарядити його, крутячи педалі, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

12 місяців львівська команда активістів працювала над реалізацією задуманої ідеї. Проект «Майстерня клімату», в рамках якого створено велогенератор, розпочався у травні 2014 року. Проект об'єднав звичайних людей, які самостійно впроваджують технології енергозбереження та відновлюваної енергетики для громадського користування. Своїми діями активісти показують, що зміни клімату ­– це реальна проблема, для боротьби з якою існують всі необхідні і досить доступні технології.

«Ми віримо, що велогенератор слугує прикладом вироблення енергії в незвичний і простий спосіб. В Україні лише початки впровадження альтернативних джерел енергії, натомість є позитивні результати в цьому напрямку. Сподіваємося, що велогенератор спонукатиме людей бути креативнішими й сучаснішими, а також відкритішими до нових альтернативних джерел енергії, які є екологічно дружніми і не створюють викидів вуглекислого газу в атмосферу, на відміну від традиційних викопних палив», – зазначають активісти.

Учасники команди переконані в тому, що конкретні дії на місцях мають усі можливості переростати в довготривалі ініціативи, що зрештою матимуть вплив на глобальному рівні. Створено в рамках проекту «Майстерня клімату».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: