дивись.info

Врегулювання ситуації в Бориславі триває

Врегулювання ситуації в Бориславі триває

Голова Дрогобицької райдержадміністрації Максим Лісогор перебував у Бориславі, де зустрівся з учасниками акції протесту, спричиненої тривалою відсутністю водопостачання у місті. Спілкування з мешканцями було емоційним і бурхливим.

З ініціативи голови райдержадміністрації діалог продовжився вже у сесійній залі міської ради, куди були запрошені голови фракцій, громадські активісти. Розмова була дуже гострою, повідомила Дивись Інфо прес-служба ДРДА.

Внаслідок акції протесту учора в керівництві Борислава відбулися радикальні зміни. Сесія задовольнила заяву про відставку Бориславського міського голови Володимира Фірмана та розпустила виконком міської ради. Депутати підтримали звернення до ВРУ про створення слідчої комісії з питань діяльності комунальних підприємств міста.

Таємне голосування про відставку секретаря міської ради, який перебуває у відпустці, не набрало достатньої кількості голосів. Відповідно до чинного законодавства саме секретар ради виконує обов’язки міського голови на час його відсутності, тому ймовірне відкликання Ігоря Яворського з відпустки.

На порядку денному – підготовка дорожньої карти виведення з кризи Бориславського водоканалу, відпрацювання спільних дій депутатського корпусу та громадськості щодо формування нового складу виконкому, створення ліквідаційної комісії водоканалу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.