Актуальні теми:

Підтримати

Львівщина готується до фестивалю «Зашків – Земля героїв»

Львівщина готується до фестивалю «Зашків – Земля героїв»

Фестивалю «Зашків – Земля героїв» відбудеться в рамках відзначення 124-ї річниці від дня народження полковника Української Народної Республіки Євгена Коновальця. Основна програма заходу відбудеться під дивізом «Інтелект та зброя», повідомила Дивись Інфо прес-служба обласної ради.

Ідея фестивалю «Зашків – Земля Героїв» – матиме широкий зміст: буде сформована інтелектуальна локація, що пояснюватиме національно-визвольний рух та будівництво української державності, а також традиційно підняття бойового духу та патріотизму у молоді на прикладі державотворця і полковника Євгена Коновальця, популяризація війська, гуртування молоді та розбудова громадянського суспільства шляхом популяризації недержавних молодіжних громадських організацій.

Фестиваль планується провести у проекції з минулого в майбутнє – події за життя полковника Є. Коновальця повторюються сьогодні. Для молоді буде організовано вишкільний табір, силові спортивні тренування та змагання, участь представників добровольчих батальйонів, організації лекторіїв. Також передбачаються виступи відомих українських виконавців та музичних гуртів.

Програма фестивалю «Зашків – земля героїв» 2015:

П'ятниця «Сила молоді»: на вас очікує форум молодіжних організацій. Під час форуму будуть розглянуті питання фандрейзингу у сфері ГО, громадські організації та влада, інші актуальні питання.

Також в п’ятницю відбудеться акустичний вечір пам'яті Кузьми «Скрябіна». Після того на гостей фестивалю очікує нічна Ватра та співання патріотичних пісень.

В суботу та п’ятницю на відвідувачів очікує футбол босоніж.

Субота «Інтелект та зброя»: на інтелектуальній сцені відбудуться інтелектуальні дискусії, світове кафе, лекторій із відомими журналістами, істориками, економістами, політиками, міжнародниками, які разом із молодіжною аудиторією будуть шукати відповіді на актуальні питання: «Роль молоді у будівництві Української державності».

На території сили відбудуться військові навчання від академії сухопутних військ, школа виживання, тренінг з домедичної допомоги від Медицини катастроф, силові майстер класи, волейбол, теренівки, квести.

Концерт на головній сцені розпочнеться о сьомій годині. Наразі список виконавців ми тримаємо у таємниці.

Неділя «Молимось за мир»: Служба Божа і молитва за всіх полеглих героїв та мир в Україні.

Організаторами заходу є Львівська обласна рада, Львівська обласна державна адміністрація, Жовківська районна рада, Жовківська районна державна адміністрація та молодіжні громадські організації, серед яких: Студентська Свобода, Спілка Української Молоді в Україні – Львів ВГО «Сокіл», ГО «Громада та ініціатива», МНК Львів, НСОУ «Пласт», ГО «Молодь За Зміни», @ОУМ «Спадщина», @СБ Львівська політехніка, @ГО «Патріотичні ініціативи», ГО «Твій вибір житя», @Туристична команда «Cord», ГО «Батьківщина молода», ГО «Наш край», ГО «Білі вовки».

Прес-секретар заходу: Сергій Бобра (066 84-24-804)

Дата проведення фестивалю: 12-14 червня 2015 р.

Місце проведення: село Зашків Жовківського району Львівської області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: