дивись.info

У Львові стартувала «Майстерня міста»

Майстерня міста – це відкрита платформа для громадських організацій, ініціатив, міської влади та активних мешканців. Метою цього урбаністично-культурного проекту є об’єднати всіх зацікавлених довкола міської тематики. Цього року проект відбудеться вчетверте і діятиме з 5 по 21 червня в спеціально створеному відкритому павільйоні на площі Св. Теодора, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

«Чому саме це місце? Попри те, що площа має великий потенціал, вона наразі використовується як парковка, зупинка та транзитна територія. Ми б хотіли привернути увагу міської спільноти до проблематики та можливостей цієї площі», – зазначає Іріс Гляйхманн, керівник проекту «Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова».

Головним завданням «Майстерні міста» є залучення мешканців до розвитку міста. Важливо, щоб львів’яни краще усвідомлювали власну відповідальність за місто: за використання громадського простору, озеленення міських площ та збереження історичних будинків, в яких вони мешкають.

Завтра, 6 червня о 16:00год. організатори запрошують у Майстерню міста мешканців площі св..Теодора та навколишніх будинків, а також підприємців, які мають тут свої офіси, щоб обговорити майбутнє площі, якою саме вони хочуть її бачити.

Учасниками Майстерні стануть ініціативи та громадські активісти зі Львова, Одеси, Харкова, Києва, Івано-Франківська, Бучача, Вінниці та інших міст України. Серед численних заходів – виставки, майстер-класи, семінари, кінопокази, ігри для дітей тощо. Організатори прагнуть заохотити всіх зацікавлених осіб, львів’ян та гостей міста до спільного діалогу на актуальні для міста теми, серед яких реставрація та збереження історичної спадщини, велоінфраструктура, міське озеленення, інфраструктура для людей з особливими потребами та інші.

Досвід минулих років показав, що це можливо. Всі охочі можуть долучитися до різноманітних заходів цьогорічної Майстерні міста.

Слідкуйте за новинами Майстерні на сторінці проекту http://urban-project.lviv.ua/ua/index, Facebook-сторінці проекту http://facebook.com/urbanprojectlviv та Facebook-сторінці Майстерні https://www.facebook.com/maisterniamista.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.