дивись.info

У Яворівському районі відбулося виїзне засідання колегії управління молоді та спорту Львівської ОДА

У Яворівському районі відбулося виїзне засідання колегії управління молоді та спорту Львівської ОДА

У четвер, 4 червня, з нагоди відзначення на Львівщині Року Андрея та Климентія Шептицьких, під головуванням Юрія Майбороди відбулося виїзне засідання колегії управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. Захід розпочався у сесійній залі Яворівської районної ради за участю її голови Івана Карпи та голови Яворівської районної державної адміністрації Ореста Гнипа.

Члени колегії спільно з керівниками структурних підрозділів галузі молоді та спорту райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення обговорили низку питань порядку денного. Зокрема, стан і перспективи розвитку молодіжної політики в Яворівському районі та специфіку розвитку військово-прикладних та службово-прикладних видів спорту у Львівській області та подальші шляхи удосконалення системи військово-прикладної фізичної підготовки (на базі навчально-тренувального центру “Верещиця” Львівського державного університету внутрішніх справ у селі Верещиця Яворівського району).

Участь в обговоренні питань порядку денного взяли завідувач сектору молоді та спорту Яворівської райдержадміністрації Роман Свистун; голова Громадської ради при Львівській ОДА Степан Середа; член ГО “Громадська рада при Яворівській райдержадміністрації” Олег Мальований, начальник відділу молодіжної політки управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський; директор Яворівського Національного природного парку Михайло Біляк; перший заступник голови обласної організації ФСТ “Динамо” України Віктор Яцковець; начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові Руслан Сеник та ін.

Члени колегії також відвідали митрополиче село Прилбичі, ознайомилися з історією колишнього родинного маєтку Шептицьких, відвідати кімнату-музей Андрея Шептицького при храмі Української Греко-Католицької Церкви та капличку-крипту, де поховані батьки митрополита, дідусь і бабуся, двоє братів. Саме тут, у селі Прилбичі за посвяти священика Андрія Стадницького відбулася непересічна подія для спортивного руху Львівщини – урочиста церемонія передачі від благодійного фонду Ольги Козак мікроавтобуса “Фольксваґен” для організації “Серце Лева” спортсменів-інвалідів Львівщини, участь у якій, окрім Ольги Козак, узяли й провідні спортсмени-паралімпійці Львівщини.

Під час перебування в Яворівському районі голова колегії, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода вручив окремим фахівцям та представникам молодіжної громадськості Яворівщини почесні грамоти.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.