• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Черговий призов на строкову службу продовжено до кінця червня 2015 року

Черговий призов на строкову службу продовжено до кінця червня 2015 року

З метою підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань України на рівні, що гарантує адекватне реагування на загрози національній безпеці держави та відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (зі змінами) та Указу Президента України № 255/2015 «Про внесення змін до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88» призов на строкову військову службу продовжено до кінця червня 2015 року, повідомив Дивись Інфо т.в.о. військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату м. Львова, підполковник Вадим Платонович Худолей.

Згідно з розпорядженням КМУ від 18 березня № 274-р, оприлюдненого 31 березня 2015 року, у Збройних силах України будуть служити 12296 призовників, у Національній гвардії - 7630, у Державній спеціальній службі транспорту - 1200 осіб.

На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров’я українці, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Громадяни України призовного віку, яким надійшла повістка військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути на призовну дільницю у строк, зазначений в повістці.

У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, призовники зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.

Слід зауважити, що керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військових комісаріатів повинні забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

Неявка призовника без поважних причин за викликом військового комісаріату на призовну комісію несе за собою відповідальність, установлену Законом. За ухилення від строкової військової служби передбачена кримінальна відповідальність, а саме позбавлення волі на строк до 3 років.

Нинішня неоголошена війна на Сході держави – тема номер один для переживань, турбот та сліз. Мабуть, зараз саме той час, коли Україна найбільше потребує нашої допомоги. Адже якщо раніше патріотизм був покликом серця, то зараз це обов’язок усіх, кому важлива власна доля. Захист Вітчизни є конституційним обов'язком кожного громадянина, оскільки оборона країни належить до найважливіших функцій держави і це справа всього народу. Стаття 65 Конституції України зазначає: «захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, шанування її державних символів є обов'язком громадян України». Призов та мобілізація стосується всіх і кожного, громадяни нашої країни мають згуртуватися і мобілізувати усі зусилля для перемоги.

Тільки всі разом ми досягнемо Миру та процвітання, якого прагнемо. Сьогодні кожен повинен бути патріотом своєї Батьківщини і усіма засобами і можливостями допомагати країні подолати труднощі. Зараз від кожного з нас залежить майбутнє наших дітей. Тільки так ми досягнемо мети.

Наголошую, військовослужбовці строкової служби не потраплять в зону проведення антитерористичної операції, а після проходження підготовки в навчальних центрах будуть направлені для подальшого проходження служби у військові частини Збройних сил України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: