Львів’янка Надія Волинська – срібний призер Кубка світу зі спортивного орієнтування (фото)

На Кубку світу зі спортивного орієнтування (3-7 червня 2015 року) успішно складі збірної команди України виступила вихованка львівської школи спортивного орієнтування Надія Волинська. На трасах Швеції поблизу м. Мункедаль, будучи після першого контрольного пункту 22-ою, Надія Волинська зуміла фінішувати з другим результатом й здобути срібну медаль Кубка Світу 2015 року на середній дистанції, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба

6. Sarina Jenzer SUI 37:42

При цьому на короткій дистанції в норвезькому місті Галден Н. Волинська фінішувала четвертою.

Нагадаємо, що у 2013 році львів’янка Надія Волинська на Всесвітніх Іграх з неолімпійських видів спорту (Колумбія) виборола бронзову медаль у змаганнях зі спортивного орієнтування на середній дистанції, будучи єдиною представницею України в цьому виді спорту серед жінок та єдиною представницею Львівщини на цих представницьких міжнародних змаганнях.

Вітаємо Надію Волинську, яка тренується в шведському клубі «Оріон» та її першого тренера – Заслуженого тренера України, тренера Львівської ДЮСШ № 9 Галину Сахненко.