Ми пропонуємо облагородити площу, - Чаплінський про площу Юра (фото, відео)

Сьогодні, 8 червня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення «Про видачу містобудівних умов та обмежень на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра», повідомили у прес-службі ЛМР.

«Нас уповноважили видати містобудівні умови і обмеження на площу з пам’ятником. Тобто, це не стосується наразі дороги. Проекти дороги мають бути зроблені в рамках чинного законодавства, з детальним планом, з погодженням сесії, з експертизою, з кошторисом, тендером і т.д. На це потрібно 2-3 місяці.

Зараз ми пропонуємо облагородити площу, в нас на це є всі підстави: в нас є ухвали сесії, в нас є рішення виконкому, ми маємо підстави видати містобудівні умови на саму площу з пам’ятником.

На сьогодні є нова транспортна схема, яка потребує експертизи, яка наразі не має під собою погодженого історико-містобудівного обґрунтування в Києві. Тобто, ми не можемо робити, поки ми це все не узгодимо», - зазначив начальник управління архітектури ЛМР Юліан Чаплінський.

Відтак, відповідно до ухвал міської ради від 18.09.2014 № 3818 «Про спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому та відновлення площі Святого Юра у м. Львові», від 25.12.2014 № 4255 «Про погодження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на пл. Святого Юра» (зі змінами) та від 26.02.2015 № 4369 «Про затвердження Курії Львівської Архиєпархії УГКЦ проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на пл. Святого Юра», беручи до уваги рішення виконавчого комітету від 12.12.2014 № 932 «Про погодження спорудження пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому на пл. Святого Юра», керуючись Законами України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив зобов’язати спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури видати містобудівні умови та обмеження на відновлення та реконструкцію площі Святого Юра.

DSC_1121 DSC_1136 DSC_1147 DSC_1154-1 DSC_1156-1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: