дивись.info

На Львівщині планують провести дні в’єтнамської культури (фото)

На Львівщині планують провести дні в’єтнамської культури (фото)

Наступного року на Львівщині планують провести дні в’єтнамської культури. Про це йшлося під час зустрічі керівництва Львівської області з Надзвичайним і Повноважним Послом Соціалістичної Республіки В’єтнам в Україні, яка відбулась сьогодні, 8 червня, інформує прес-служба ЛОР.

Нгуен Мінь Чі разом із цілою делегацією представників влади та бізнесу В’єтнаму прибули на Львівщину, аби обговорити можливості налагодження міжрегіональної співпраці та бізнес-контактів, зокрема, створення спільних перспективних проектів у галузі економіки та культури.

Як зазначив голова обласної ради Петро Колодій: «Співпраця між нашими країнами має дуже хороші перспективи. Візьмемо, на приклад, галузь сільського господарства: якщо об’єднати український потенціал та в’єтнамський досвід, то однозначно отримаємо позитивний результат».

Окрім того очільник облради акцентував на потребі співпраці Львівщини з регіонами В’єтнаму у сфері оздоровчого та рекреаційного туризму. Цьому якнайкраще, на думку Петра Колодія, сприятиме відкриття авіарейсу зі Львова до одного з в’єтнамських міст.

Голова обласної ради зазначив, що Львівщина доволі тісно співпрацює з багатьма європейськими країнами, і водночас висловив сподівання на налагодження довготривалого та продуктивного співробітництва з Республікою В’єтнам.

1 2

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.