Добродомов звернувся до Полторака щодо дій Бродівського військового комісара

Добродомов звернувся до Полторака щодо дій Бродівського військового комісара

Народний депутат України Дмитро Добродомов обурений діями комісара Бродівського об’єднаного районного військового комісаріату Ярослава Анклевича щодо отримання ним статусу учасника бойових дій у зв’язку із використанням свого службового становища. Нардеп звернувся до міністра оборони України Степан Полторака з вимого провести службове розслідування за фактом даної справи.

Ба більше. У депутатському зверненні Дмитро Добродомов просить поставити питання про звільнення Ярослава Анклевича зі займаної посади, повідомляє прес-служба депутата

«На жаль, такі випадки, з присвоєнням собі звання учасника бойових дій не є поодинокі. Ми вже розкрили цілу мережу високопосадовців з уряду, з Генеральної прокуратури, навіть, з Адміністрації Президента. Щодо даного випадку, то він буде винесений на найближче засідання Комітету. Ми дамо доручення і правоохоронним органам, а також міжвідомчій комісії, на якій підставі було видано Бродівському комісару посвідчення учасника бойових дій та ким саме – це було затверджено. Безперечно, що з Анклевича треба знімати це звання, за такі дії його треба звільняти з роботи. Я вважаю, що варто ініціювати порушення кримінальної справи, як підлог службових документів. Це максимально треба популяризувати, щоб іншим було недоладно», – наголошує секретар парламентського Комітету протидії корупції Дмитро Добродомов.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що військовий комісар Бродівського об’єднаного районного військового комісаріату Ярослав Анклевич отримав посвідчення учасника бойових дій за супроводження волонтерської допомоги для третього батальйону територіальної оборони на Схід. Комісар пробув у зоні АТО всього 4 дні. Проте водночас велика кількість військовослужбовців в гарячих точках на Сході нашої держави , не можуть користуватися передбаченими законодавством пільгами через відсутність даного посвідчення.

_20150609_15371601 (1) _20150609_15595300 (1)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: