Актуальні теми:

Підтримати

У Львові відбудеться благодійний аукціон для допомоги учасникам АТО

У Львові відбудеться благодійний аукціон для допомоги учасникам АТО

З 25 до 28 червня у нашому місті відбудеться міжнародний фестиваль-турнір серед європейських футбольних фанів «Єврофан 2015», який вже став традиційним для Львова. Організаторами заходу є ГО «Карпати» разом з управлінням молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

У рамках проведення фестивалю у суботу, 27 червня, о 19:00 год. у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться благодійний аукціон. На ньому будуть виставлені футбольні лоти, а саме: футболка ФК «Дніпро» з автографами усіх футболістів цієї команди, футболка ФК «Карпати» з автографами футболістів-ветеранів різних поколінь цієї команди, офіційний м’яч Ліги Європи сезону 2014/2015 з автографом футболіста, прізвище якого тримають в таємниці та багато інших лотів, які привезуть з собою учасники Єврофану з різних країн Європи.

Усі зібрані кошти по закінченні аукціону будуть одразу передані воїнам АТО, які на той час будуть лікуватися та проходити реабілітацію у Львівському військовому шпиталі на вулиці Чехова.

«Це грандіозна подія, в рамках якої буде проведено не менш грандіозний аукціон. Лоти просто вражають! Думаю, знайдеться чимало охочих стати їх власниками. Я переконаний, що такі аукціони є потрібними і, більше того, вони є надзвичайно ефективними. Це добра справа, до якої ми залюбки долучаємось», - зазначив Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: