дивись.info

Відомі львівські екскурсоводи розкриють «Таємниці львівських левів»

Відомі львівські екскурсоводи розкриють «Таємниці львівських левів»

У п’ятницю, 19 червня, о 15:00 год у Товаристві охорони пам`яток, що на вул. Коперника, 40а, відомі львівські екскурсоводи Петро та Іван Радковці презентуватимуть свою книгу «Таємниці львівських левів». Під час заходу відбудеться благодійний аукціон. Зібрані кошти підуть на закупівлю приладів для допомоги українським воякам, повідомили Дивись Інфо у прес-службі ЛМР.

Участь у презентації, окрім авторів Івана та Петра Радковців, візьмуть: художниця, авторка ілюстрацій до цієї книжки Іветта Ключковська, заступник головного редактора «Видавництва Старого Лева», поетеса Катерина Міхаліцина, літературний редактор книжки, письменниця Оксана Думанська.

«Під час презентації читачі довідаються, чому годинники на вежах і ратуші у Львові показують різний час, як двоє братів шукали на дні львівських ставків скарб свого батька, що сталося зі скупим Мартином та де можна знайти легендарний меч майстра Шварна. А п’єску «Нездійснені бажання» можна поставити на шкільній сцені, щоб довідатися, чому розсипалися в порох книжки друкаря Олексія. Робити добрі справи – легко і приємно. Переконатися у цьому варто 19 червня під час динамічного, драйвового аукціону у найкращих традиціях Sotheby`s, у рамках якого можна передати кошти на закупівлю приладів для допомоги українським воякам, і за це ще й отримати одним із найперших книжку «Таємниці львівських левів» з автографами авторів та ілюстратора. Адже це буде водночас ще й найперша презентація книжки Радковців, під час якої брати розкажуть, як їм писалося, чим надихалися, які львівські секрети вони знають і які у них стосунки з міськими левами. У вільному продажі книжка братів Радковців з’явиться лише за кілька днів після аукціону. Зібрані кошти будуть передані волонтерській ініціативі «Львівський Лицар», – розповіли організатори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.