• USD: 35.60
  • EUR: 37.50

На Львівщині завершилася конференція "Молодь руйнує стереотипи"

На Львівщині завершилася конференція "Молодь руйнує стереотипи"

Понад 30 молодих активних людей зі Львівської, Донецької, Луганської, Київської та Запорізької областей упродовж 5-7 червня брали участь у конференції "Молодь руйнує стереотипи".

Захід урочисто відкрив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, який подякував усім учасникам за їхню ініціативу та закликав до активності у процесах зміни країни.

"У перервах між роботою секцій конференції бажаю вам відчути колорит Львова та зруйнувати стереотипи про відмінність заходу та сходу України і при поверненні до себе на малу батьківщину донести інформацію про єдність країни до своїх друзів, близьких та знайомих", - наголосив Олег Синютка.

У роботі конференції взяли також участь заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний, начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода; заступник директора департаменту культури, національностей та релігій ЛОДА Мирослава Туркало.

Начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту облдержадміністрації Андрій Ковальський окреслив основні етапи роботи конференції, пообіцяв участь цікавих модераторів та експертів, які допоможуть розвіяти багато міфів ще радянського періоду та підготувати підсумкові документи.

Другий день конференції відбувся у приміщенні Українського католицького університету (УКУ) і виявився надзвичайно насиченим і цікавим. Перед учасниками конференції виступили ректор УКУ Тарас Прах, проректор з науково-педагогічної роботи УКУ Павло Хобзей. Також було організовано скайп-конференцію з аспірантом Оксфордського університету Андрієм Тимошенком, народним артистом України та екс-міністром культури Євгеном Ніщуком. Вершиною мотивації для роботи учасників стала дружня і натхненна розмова з Президентом УКУ владикою Борисом Ґудзяком, який, посилаючись на рядки Святого письма, дав зрозуміти, що кожен з нас перш за все має Божественну природу і покликаний робити добро не залежно від обставин та ситуації навколо нас.

Після цього учасники працювали у групах за трьома напрямами: "Молодь", "Освіта", "Культура", де обговорювали стереотипні уявлення у відповідних галузях та працювали над розвитком ідей проектів, які посприяють вирішенню проблем та руйнуванню цих стереотипів. Модераторами виступили: напряму «Молодь» – Богдан Маслич (керівник ресурсного центру "ГУРТ"); напряму "Освіта" – Андрій Ковальський (начальник відділу молодіжної політики управління молоді та спорту ЛОДА); напряму "Культура" – Андрій Фендик (голова Львівської обласної організації СУМ в Україні). Результатом плідної роботи цього дня стало напрацювання чотирьох проектів у відповідних напрямках.

Завершального дня конференції учасники підготували презентації проектних пропозицій: в галузях "Освіта", "Молодь" і "Культура". Представлення ідей гостям та учасникам відбулося у малій сесійній залі Львівської міської ради. Презентації заслухав і начальник управління внутрішньої політики Львівської міської ради Євген Бойко, який висловив позитивне враження щодо напрацьованих проектних пропозицій та ентузіазму, з яким учасники готові братися за їх реалізацію.

Сподіваємося, що подібні заходи, які дають змогу спілкуватися та аналізувати сучасні виклики в суспільстві, допоможуть утвердженню взаєморозуміння та об’єднання української нації шляхом руйнування стереотипних уявлень та нав’язаних ідей.

Організаторами конференції виступили управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівська обласна організація Спілки Української Молоді в Україні. Партнери заходу – Український католицький університет та ресурсний центр "ГУРТ".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: