• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Гірняка визнано лідером місцевого самоврядування (фото)

Гірняка визнано лідером місцевого самоврядування (фото)

На п’ятій офіційній церемонії нагородження «Люди Львова 2015», що пройшла вчора ввечері на "Арені Львів", Володимир Гірняк, співкоординатор групи «Громадянська позиція» у Львівській міськраді, став переможцем у номінації «Лідер місцевого самоврядування», випередивши міського голову Львова Андрія Садового.

Найдостойніших підприємців, політиків та громадських діячів Львівщини визначали незалежні експерти й громадськість.

«Зараз реформи місцевого самоврядування є номером один в Україні. Коли ми передамо реальні повноваження, реальну владу громадам, ми всі відчуємо, що почнемо жити краще», - зазначив Володимир Гірняк у коментарі журналістам.

Депутат Львівської міськради розповів, що часто спілкується з мешканцями – у дворах, школах, жеках, лікарнях, у Львові і в області, та в інших громадах. «Не можна займатись місцевим самоврядуванням, якщо не спілкуєшся з людьми, не знаєш, чого вони хочуть», - заявив він.

Зазначимо, що місцевим самоврядуванням Володимир Гірняк займається з 1995 року, коли почав вивчати право, спочатку як студент, а потім як пошукач кафедри професійного та адміністративного права Львівського національного університету і, врешті, як депутат ЛМР. Зараз В. Гірняк почав працювати над кандидатською дисертацією у сфері місцевого самоврядування.

IMG_4451 IMG_4465 IMG_4467 IMG_4472 IMG_4473 IMG_4474 IMG_4477 IMG_4484

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: