дивись.info

«МТС Україна» перетворила Львівщину на територію безкоштовного спілкування (відео)

«МТС Україна» перетворила Львівщину на територію безкоштовного спілкування (відео)

З 15 червня львів’яни та мешканці області з новим тарифом «Смартфон ZERO» більше не платитимуть за дзвінки в мережі МТС та безлімітний мобільний інтернет.

Територія безкоштовного спілкування доступна не тільки для львів’ян. Абоненти «МТС Україна», які завітали на Львівщину, спілкуватимуться та користуватимуться мобільним інтернетом на території області цілком безкоштовно, а щоденна абонентська плата, передбачена їх тарифами, не зніматиметься.

«Львів – столиця інновацій, те, що вперше відбувається в Україні, часто починається зі Львова. Більше того, у певному сенсі Львів є столицею ексклюзивів, що й підтверджує популярний вислів «Тільки у Львові». Ми вирішили підтримати цю унікальність новим тарифом «Смартфон ZERO», який ексклюзивно доступний тільки львів’янам, мешканцям області й туристам, які відвідують Львів. «Смартфон ZERO» – це подарунок від «МТС Україна» для Львівщини. Сподіваємось, що для туристів це стане ще однією причиною відвідати Львів – безкоштовний необмежений доступ в інтернет допоможе прокласти туристичний маршрут вулицями міста, без проблем знайти потрібний музей, кафе, викликати таксі чи замовити готель навіть, якщо закінчились гроші на рахунку. Щойно гість перетинає кордон Львівщини і здійснює перший дзвінок, як все стає, як кажуть галичани, за «зеро», тобто за «нуль», – коментує запуск нового тарифу Сергій Самокрик, заступник Генерального директора по регіону «Захід».

Користувачами нового тарифу «Смартфон ZERO» автоматично стануть всі абоненти Львівської області, які до того користувалися іншими тарифами передплати, а нові абоненти можуть підключитися, придбавши стартовий пакет вартістю 20 грн. і здійснивши одноразове поповнення на 40 грн.

«Назву для тарифу ми взяли суто львівську – у львівській говірці «зеро» означає «нуль». – Пояснює вибір назви тарифу Сергій Самокрик. – Тому це доволі символічно, що в неділю на львівському стадіоні збірна України з футболу перемогла збірну Люксембургу з рахунком «три до зера», а наступного дня «МТС Україна» запустила тариф «Смартфон ZERO».

Тариф «Смартфон ZERO» не передбачає будь-яких додаткових оплат за дзвінки в мережі МТС та безлімітний мобільний інтернет, а вартість дзвінків на номери інших операторів мобільного зв’язку становить лише 35 коп. за хвилину.

Для тих, хто бажає користуватися швидкісним мобільним 3G інтернетом, в тарифі доступна послуга «3G Безліміт», вартість якої складає 50 грн. в місяць.

Для абонентів «МТС Україна» з інших регіонів «територія безкоштовного спілкування» стає доступною після першого дзвінка, здійсненого на території Львівської області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.