На Львівщині успішно завершились національні змагання з гірських автоперегонів та ралі (фото)

12 - 14 червня 2015 року на території Львівської (Сколівський район) та Закарпатської (Свалявський і Воловецький райони) областей відбулися етапи чемпіонатів України з гірських автоперегонів та ралі, повідомила Дивись Інфо Оксана Вацеба.

Змагання відбувалися під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської і Закарпатської облдержадміністрацій, Галицького та Закарпатського автомобільних клубів.

Головний суддя змагань, директор змагань – суддя національної категорії Сергій Єженков (м. Львів).

У змаганнях за першість України з гірських автоперегонів, які відбувались 12 червня ц.р. на Ужоцькому перевалі взяли участь 21 екіпаж кращих українських спортсменів-автомобілістів, які демонстрували майстерність керування спортивним автомобілем та вміння контролювати себе в екстремальних ситуаціях.

У заліковій групі А 1 перше місце виборов Кравців Микола
(м. Самбір, Львівська обл.),
друге місце здобув Михайленко Олександр
(м. Кременчук, Полтавська обл.), третє місце посів Сич Іван (м. Житомир).

У заліковій групі А 3 перше місце виборов Слезінський Олег (м. Львів), друге місце здобув Єрохін Вадим (м. Київ), третє місце посів Німець Степан (с. Великі Лази, Закарпатська обл.).

Залікова  група А 4 (абсолютна категорія): перше місце виборов Петренко Володимир (м. Київ), друге місце отримав Кочмар Юрій (м. Одеса), третє місце посів Корзун Антон (м. Київ).

У заліковій групі А9К переможцем виявився Німченко Дмитро (м. Ірпінь, Київська обл.), друге місце посів Рудьковський Сергій (м. Київ).

А вже 13-14 червня ц.р. відбувся IІ етап чемпіонату України з ралі «Ворота України». Змагання з ралі відбулися на двох спеціальних ділянках:

- перша спецділянка зі сторони Львівської області, зокрема на території Сколівського району; траса змагань (16 км) пролягала від села Тухолька через село Климець і до села Верб’яж (Воловецький район, Закарпатська обл.),

- друга спецділянка пролягала селами Нижні Ворота – Підполоззя – Верхня Грабовниця – Уклін – Поляна Свалявського і Воловецького районів Закарпатської області (загальна довжина траси - 20 км).

У змаганнях з ралі взяло участь 19 екіпажів.

333333 2222222222

Перше місце виборов екіпаж Ганджа Борис / Колесник Тарас (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO IX; друге місце посів екіпаж Петренко Володимир / Андрющенко Дмитро (м. Київ) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO IX; третє місце виборов екіпаж Долот Олексій (м. Донецьк) / Касап Дмитро (м. Одеса) на автомобілі Mitsubishi Lancer EVO X.