дивись.info

Синютка віддав гемодіаліз на Львівщині “компанії Януковича”, – Магур

Синютка віддав гемодіаліз на Львівщині “компанії Януковича”, – Магур

Під час сесії Львівської обласної ради депутати обговорюють питання із гемодіалізом на Львівщині.

Про це повідомляє кореспондент Дивись Інфо

Депутат Осип Магур, цитуючи лист пікетувальників, які пікетують сьогодні Львівську ОДА, заявив, що хворі вимагають створення незалежної комісії й кажуть, що “їх немає кому захистити”.

Також Осип Магур наголосив, що Синютка “своїм авторитетним рішенням” віддав право на забезпечення хворих гемодіалізом компанії, яка має дотичність до Віктора Януковича.

Нагадаємо, голова Львівської ОДА Олег Синютка 4 червня під час відкриття відділення амбулаторного хронічного гемодіалізу у місті Новояворівськ на базі районної лікарні №1 заявив, що “на ринку Львівської області будуть представлені різні компанії, що надають послуги з гемодіалізу”.

“Ми забезпечимо присутність на території області всіх компаній, і ніхто не буде монополістом, – зазначив Олег Синютка,  спілкуючись із нечисленними учасниками пікету, які зібралися біля новоствореного відділення гемодіалізу. –  Кінцевий результат має бути таким: нехай компанії самі переконують хворих, що їх обладнання і розхідний матерал є найкращим, а пацієнт особисто обирає ту фірму, яка йому найбільше підходить”.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.