дивись.info

На пункті пропуску Краковець-Корчова розпочали службову перевірку

На пункті пропуску Краковець-Корчова розпочали службову перевірку

Усі пункти пропуску на українсько-польському кордоні перевірять на предмет затримки в оформленні людей і транспортних засобів. Зокрема, спеціальна группа Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, у вівторок, 16 червня, розпочала службові перевірки із пункту пропуску Краковець-Корчова, де впродовж останніх декількох днів спостерігали великі черги, інформує прес-служба ЛОДА.

Розпочаті перевірки – реакція на скарги людей, яким доводилося довго очікувати на оформлення документів з боку українських офіцерів на пункті пропуску Краковець-Корчова. Наступним, до слова, перевірять пункт пропуску Шегині-Медика.

За інформацією прикордонників, уже зараз можна констатувати той факт, що спецгруппа Західного регіонального управління ДПСУ таки виявила певні проблемні моменти та порушення, що спричиняли серйозні затримки у перетині громадянами українсько-польського кордону. Частково затримки в оформленні транспортних засобів пояснюють збільшенням навантаження на пункти пропуску у зв’язку із початком туристичного сезону та посиленням заходів безпеки. Проте, є й низка інших причин.

Про конкретні порушення прикордонників, що виявила спецгрупа, повідомлять після офіційного закінчення службової перевірки. Наразі винуватих обіцяють притягнути до відповідальності.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.