• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Працівники ДФС запобігли незаконному ввезенню айфонів на суму 700 тис грн (фото)

Працівники ДФС запобігли незаконному ввезенню айфонів на суму 700 тис грн (фото)

Учора, 18 червня 2015 року, громадянин України разом з п’ятьма пасажирами прямував легковим автомобілем з приватної поїздки з Республіки Польщі в Україну через пункт пропуску «Шегині – Медика». Для перетину кордону він обрав смугу руху «червоний коридор». У митній декларації письмово заявив, що має побутові товари: духовку та плиту.

Після завірення митної декларації під час візуального огляду автомобіля у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілі товару, який є обмежений або заборонений для переміщення через митний кордон України або товару, що переміщується з приховуванням від митного контролю. У зв’язку з цим автомобіль було виведено в спеціально відведене місце для поглибленого огляду. Там у конструктивних порожнинах автомобіля було виявлено прихований від митного контролю товар, а саме: 60 мобільних телефонів I-Phone 5S, Space Gray, 16 Gb, торгової марки «Apple».

Разом з телефонами було виявлено квитанції про повернення Tax Free, виписані на пасажирів та невстановлених осіб. Однак пасажири автомобіля запевнили, що жодного стосунку до виявленого товару не мають і ніяких документів на нього не оформляли.

Згідно з квитанціями про повернення Tax Free, загальна вартість мобільних телефонів – 696 260,22 грн.

Отже, водій вчинив дії, що мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Товари вилучено до рішення суду.

IMG_2328 IMG_2335 IMG_2339

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: