дивись.info

Синютка зустрівся із головою львівського офісу ОБСЄ

Синютка зустрівся із головою львівського офісу ОБСЄ

У четвер, 18 червня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з головою Львівського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Мацеєм Лангом, який завершує свою роботу в Україні. Він очолював Львівське представництво з квітня 2014 року.

Сторони обговорили суспільно-політичну ситуацію у Львівській області, інформує прес-служба ЛОДА.

Мацей Ланг підкреслив про тісну співпрацю з представниками влади Львівщини та правоохоронними органами. “Ми намагалися працювати так, щоби донести правдиву інформацію про події в Україні світові, – сказав голова львівської місії ОБСЄ. – Влада тут є відкритою та близькою до людей, яка не замовчує проблеми, а намагається їх вирішити і допомогти. Найпотужніша зброя України — це правда. Я вірю в європейське майбутнє вашого народу”.

Натомість голова Львівської ОДА подякував Мацею Лангу за проведену роботу. “Ми на вас дуже розраховуємо, адже маємо у вашій особі великого друга і прихильника України, – підкреслив Олег Синютка. – Сьогодні Україна захищає не лише себе, вона захищає усю Європу. Упевнений: не буде розвитку Європейського Союзу без вільної та заможної України”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.