дивись.info

У Дрогобичі провели в останню путь Степана Яворського (фото, відео)

У Дрогобичі провели в останню путь Степана Яворського (фото, відео)

Сьогодні, 20 червня, Дрогобич провів в останню путь голову станиці Братства ОУН-УПА ім. генерал-хорунжого Романа Шухевича – Тараса Чупринки Степана Яворського. Про це повідомляє Медіа Дрогобиччина

На похорон до Степана Яворського прийшли усі свої – вже літні побратими голови станиці, а також молоді бійці – батальйону Кульчицького, Правого сектору, вч 1108 та ін.

Коли домовину з тілом Степана Яворського клали в землю – пролунали постріли почесної варти; коли засипали землею – над кладовищем пронісся Гімн Українського Націоналіста.

Вічна пам’ять і вічна слава!

Нагадаємо,18 червня у Дрогобичі на 85 році життя після важкої хвороби відійшов у вічність голова станиці Братства ОУН-УПА ім. генерал-хорунжого Романа Шухевича – Тараса Чупринки Степан Яворський.
Степан Яворський народився 13 червня 1931 року в с.Блажів Старосамбірського району. З юних років долучився до лав борців за волю України, за що окупаційна комуно-московська влада відправила його на 25 років до Сибіру. Згодом термін покарання було змінено на 15 років -10 років тюрми і 5 заслання.
Повернувся до Дрогобича 1956 року. 35 років був викладачем автосправи автошколи ДТСААФ, готував до війська водіїв.
Степан Яворський був активним учасником національного відродження у 80-90 роках, 20 років очолював Дрогобицьку станицю Братства ОУН-УПА, був членом головної булави Братство ОУН-УПА, Конгресу українських націоналістів, Спілки політичних в’язнів, Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини, головою наглядової комісії санаторію «Говерла» у Моршині.
Степан Яворський був високопатріотичною людиною, який до останніх днів життя жертовно працював для розвитку України.
М.Кульчицька

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.