дивись.info

На Львівщині активізують інформаційну кампанію щодо тарифів на газ для населення

На Львівщині активізують інформаційну кампанію щодо тарифів на газ для населення

Таке доручення сьогодні дав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час апаратної наради 22 червня, інформує прес-служба ЛОДА.

“Тарифи на газ є одним із найважливіших питань для громадян. Відповідно і рівень соціальної напруги з цього приводу надзвичайно високий. Тому наше завдання – роз’яснити людям усе як воно є”, – сказав Олег Синютка.

Керівник Львівщини зазначив, що вдалим прикладом інформування населення, є проведення інформаційної компанії щодо надання субсидій.

“Це дуже добре, що у Львівській області кількість людей, котрим оформлено субсидії, є найбільшою в Україні. Це не означає, що наші люди бідніші, аніж в інших областях. Це означає, що інформаційна компанія щодо надання субсидій проведена якісно”, – підсумував очільник ОДА. Нагадаємо, що Львівщина є кращою серед областей України щодо призначення житлових субсидій за новим порядком.

Варто також зазначити, що з метою роз’яснень тарифікації за спожитий газ, ПАТ «Львівгаз» вже найближчими днями планує розпочати виїзні особисті прийоми громадян в селищних радах Львівщини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.