дивись.info

У садах Шептицького відбудеться святкування Дня молоді (відео)

У садах Шептицького відбудеться святкування Дня молоді (відео)

До всеукраїнського Дня молоді та Дня Конституції, 28 червня 2015 року о 17.00 год. в садах митрополита Андрея Шептицького відбудеться молодіжний концерт-презентація «Kerygma Project», повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Молодь матиме унікальну можливість вперше побачити красу Митрополичих садів початку 18 століття; здійснити екскурс у історію та побачити панораму Львова зі Святоюрської гори; перейнятися унікальним виконанням християнських пісень та виховати себе через діла благодійності.

«Kerygma Project» – це спільний проект Фонду Андрея Шептицького та виїзної студії звукозапису «Ceciliarec». З грецької «керигма» – це «добра звістка». Проект молодих виконавців-християн – це свідчення Бога в їхньому житті, яким вони діляться через музику, що несе добру новину від Бога і про Бога! Метою проекту є поширити добру новину, що «з нами Бог», через сучасну християнську музику, і тим підтримати молодих людей у зростанні у вірі.

Благодійний внесок – 50 гривень – це пожертва і підтримка багатьох проектів Церкви, які діють і розвиваються на території Львівської Архиєпархії УГКЦ; це можливість для відновлення східної частини садів, де ступала нога митрополита.

Митрополит Андрей за часи Другої світової війни відзначив «від’ємну черту» молодого покоління, яка й до сьогодні живе в юних палких серцях: «Бачу у Вас гарячу любов до Батьківщини – України… зріст бажання принести за неї жертви… Це прикмета глибока і дійсно християнська. Християнство, дорогі, – це любов, а Євангеліє – це наука любові…».

Програма:

  • 00 – 17.30 – знайомство;
  • 30 – 19.15 – концерт-презентація проекту «Керигма»;
  • 15 – 19.45 – відкрита зустріч з митрополитом, владикою чи о. Тарасом;
  • 45 – 20.00 – неформальне спілкування.

Організатори – БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ, http://www.foundation-la.com.ua/.

Контактний телефон: 067 679 02 07.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.