дивись.info

Вперше у Львові відбудеться нагородження “Народний Герой України”

Вперше у Львові відбудеться нагородження “Народний Герой України”

23 червня у Львові e Палаці Сапєги, відбудеться вручення Ордену «Народний Герой України».

Про це Дивись Інфо повідомили у Регіональному медіа-центрі МОУ (Львів)

Орден вручається за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерської допомоги збройним силам.

14:00 – молитва та вступне словом від військового капелана отця Степана Суса та отця Тараса.

14:15 нагородження військових та родин військових почесним орденом «Народний герой України», нагороди отримають 14 героїв.

16:00 нагородження медиків та волонтерів, котрі зробили значний вклад в обороноздатність нашої держави, нагороди отримають 8 патріотів Учасники заходу отримають море вражень від екскурсії нашим містом, що розпочнеться о 17:30.

Гідами будуть відомі у Львові екскурсоводи брати Радковці.

Довідка Орден «Народний Герой України» — українська недержавна нагорода, запроваджена в 2015 році за ініціативою волонтерів Андрія Боєчка та Дмитра Щербакова.

Нагорода виконана в двох модифікаціях: Для воїнів – червоно-чорна стрічка на колодці та срібний тризуб ; для волонтерів та медиків – жовто-блакитна стрічка на колодці та срібний тризуб В основу художньої конструкції та стилю виконання Ордену «Народний Герой України» покладені ретельно вивчені археологами,культурологами та митцями канони часів Київської Русі, Української Гетьманської доби та Української Народної Республіки(УНР) Орден «Народний Герой України» має форму гербового знаку Святого князя Володимира Великого у формі тризуба, символа державності та незалежності України, з накладеним по центру піднятим мечем,символом військової доблесті.

Орден виготовлений зі срібла 925 проби, кожна нагорода має індивідуальний номер та елементи захисту. Срібло для виготовлення Орденів збирали представники з 16 країн світу. Крім Ордену кожен Герой отримує монету “Небесна Сотня” або “Революція гідності” та банківську картку з грошима.

Нагородна комісія складається з представників добровольчих батальонів, підрозділів МВС, ЗСУ та волонтерських організацій. Перше вручення нагороди відбулось 4 червня 2015 року. У Києві вручили 23 нагороди військовослужбовцям та цивільним, які виявили себе в АТО. Визначити гідних запропонували користувачам соцмереж.

На ініціативу відгукнулися майже мільйон українців. Окрім пропозицій з прізвищами героїв, люди надсилали для ордена й срібло, з якого вироблена відзнака.

Наразі нагороди отримали 23 захисники та волонтери. Щоправда це лише перші нагороди для героїв. Невдовзі, обіцяють ініціатори відзнаки, вони вручать срібний тризубець ще майже двом сотням військових та волонтерам

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.