дивись.info

Яценюк вимагає повної зміни керівництва ДФС на місцях (відео)

Яценюк вимагає повної зміни керівництва ДФС на місцях (відео)

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вимагає тотальної зміни всього керівництва Державної фіскальної служби на місцях. Про це Глава Уряду заявив середу, 24 червня, під час презентації інституційної реформи ДФС, повідомляє Урядовий портал.

«Видається, що після двох фінансових криз у нас олігархи – це вже не великі бізнесмени. У нас зараз нова каста олігархів – це судді, прокурори, митники, податківці, інспектори, окремі керівники державних компаній, які внаслідок політичної змови отримують свої посади», – наголосив він.

Найбільш корумпована галузь в системі Державної фіскальної служби, підкреслив Глава Уряду, – це митниця.

Арсеній Яценюк звернувся до Голови ДФС Романа Насірова, аби «будь-які кадрові призначення на митниці, в тому числі в регіональних митницях, були прозорі та зрозумілі»: «Там не повинно бути людей Калетніка та інших колишніх олігархів, які зараз «перемалювалися» і хочуть назад повернутися туди».

«Вимагаю від Державної фіскальної служби тотальної зміни всього керівництва внизу. «Косметичних ремонтів» не потрібно. Потрібно будівництво нової якісної європейської фіскальної служби», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.