• USD: 41.90
  • EUR: 40.60

Актуальні теми:

Підтримати

У Садового приймають пропозиції на фінансування ГО інвалідів та ветеранів на 2016 рік

У Садового приймають пропозиції на фінансування ГО інвалідів та ветеранів на 2016 рік

Громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

Відповідно до «Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів» на реалізацію ними статутної діяльності, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 22.07.2011 № 695 із змінами та доповненнями, одержувачами бюджетних коштів, відповідно до цього Порядку, є громадські організації інвалідів і ветеранів (спілки), які не мають статусу всеукраїнських та обласних і зареєстровані у м. Львові, а також структурні (відокремлені) підрозділи всеукраїнських громадських організацій – осередки, відділення тощо, які мають статус юридичних осіб та зареєстровані у м. Львові.

Відповідно до п.3 Порядку, одержувачами бюджетних коштів, що надаються відповідно до цього Порядку, є громадські організації (громадські спілки) інвалідів і ветеранів, які здійснюють свою діяльність зі статусом юридичної особи (надалі – громадські організації), за умови їх комплексної (одночасної) відповідності таким умовам:

  1. Відсутність у громадських організацій статусу всеукраїнських та/або обласних.
  2. Поширення діяльності громадських організацій виключно на територію м. Львова.
  3. Реєстрація громадських організацій у м. Львові.

Згідно з пунктом 5 цього Порядку, громадські організації мають подати до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики до 1 липня поточного року заяву про надання фінансової підтримки, із зазначенням її розміру.

До заяви додаються:

  • копія статуту (положення) організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника;
  • копія свідоцтва про реєстрацію громадської організації, завірена у встановленому порядку печаткою заявника;
  • копія довідки про взяття на облік платника податків, підписана керівником та засвідчена печаткою заявника;
  • копія звіту про діяльність громадської організації за формою державної статистичної звітності, а також інформація про діяльність заявника за попередні 12 місяців від дати подання заяви, підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації;
  • детальні розрахунки та обґрунтування потреби у бюджетних коштах і напрями використання бюджетних коштів (п.12-13 Порядку), затверджені зборами громадської організації (заявника), підписані керівником та засвідчені печаткою громадської організації (заявника).

Детальну інформацію можна отримати у відділі соціальних програм управління соціального захисту за тел.: 235-69-79 (вул. Театральна, 10).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: