• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

ВОЛЯ відкриває у Львові флагманський Центр сучасних технологій

ВОЛЯ відкриває у Львові флагманський Центр сучасних технологій

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ відкриває 26 червня 2015 року у Львові Центр сучасних технологій (ЦСТ), у якому реалізовано нову концепцію спілкування з клієнтом. У новому ЦСТ львівські абоненти зможуть не тільки отримувати консультації з будь-яких питань, а й тестувати інноваційні послуги провайдера.

Новий ЦСТ розташований у самому центрі міста, на проспекті Шевченка, 3. Тут кожен відвідувач може ознайомитися з новітніми технологіями і продуктами компанії, підключитися до послуг і придбати необхідне обладнання. У приміщенні також є безкоштовний безпровідний доступ в Інтернет (Wi-Fi).

Відповідно до міжнародних стандартів приміщення має п'ять зон: обслуговування, демонстрації, тестування й перевірки обладнання, самообслуговування (IBOX і Портал абонента) та ігор. Такий підхід прискорює процес обслуговування клієнтів, роблячи його приємнішим і значно скорочуючи час очікування. Сприятливу атмосферу підсилює дизайн інтер'єру, в якому використано корпоративні кольори ВОЛІ.

− Незважаючи на складні для України часи, коли багато хто думає, що ризик будь-яких інвестицій дуже високий, ми й далі реалізуємо нашу програму розвитку всієї системи обслуговування. Тільки минулого року компанія вклала в цей напрям понад 310 мільйонів гривень. Ми віримо, що рано чи пізно конкурентна боротьба між великими гравцями в телекомунікаційній галузі переміститься у сфері сервісу. Лідерами ж у ній стануть компанії, здатні запропонувати досконаліший, індивідуальний підхід до абонента з урахуванням всіх його інтересів і потреб, − у тих сегментах, які компанія хоче обслуговувати у першу чергу. Сервіс саме такого стандарту повинен надаватися в країні, яка фізично й духовно розташована в Європі, − зазначив генеральний директор компанії ВОЛЯ Джордж Жембері.

Спеціально до відкриття ЦСТ компанія ВОЛЯ проводить конкурс із розіграшем планшетного комп'ютера iPad Mini. До участі в ньому запрошуються нові чи наявні абоненти компанії, які з 26 до 30 червня включно відвідають новий Центр сучасних технологій. Детальна інформація про конкурс з'явиться 26 червня на сайті ВОЛІ, а також у самому ЦСТ. Ім'я щасливого переможця буде визначено 10 липня через сервіс random.org.

З відкриттям нового ЦСТ у Львові припиняє свою роботу Центр обслуговування і продажів компанії по вулиці Смольського, 2.

Для довідки

ВОЛЯ у Львові: етапи інноваційного розвитку

2002 − прихід ВОЛІ у Львів.

2009 − запуск цифрового телебачення.

2011 − перехід до інтернет-технології DOCSIS 3.0.

2011 − поява інтернет-пакетів зі швидкістю до 100 Мбіт/с.

2012 − впровадження телебачення високої чіткості (HDTV).

2012 − значне розширення присутності ВОЛІ в Західному регіоні.

2013 − пропозиція послуги інтерактивного телебачення «ВОЛЯ Smart HD».

2014 − запуск технології EuroDOCSIS, початок масштабної модернізації телекомунікаційної мережі.

2015 − завершення модернізації мережі, відкриття Центру сучасних технологій.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: