дивись.info

До Львова приїхали більше сотні шахістів (фото)

До Львова приїхали більше сотні шахістів (фото)
Учора у Львові відбулась шахова подія високого рівня – відкриття Фіналу чемпіонату України з блискавичних та швидких шахів серед чоловіків та жінок. В обох турнірах участь беруть представники усіх регіонів України, крім шахістів Рівненської, Черкаської області та АР Крим. Ця подія вже вдруге відбувається власне у Львові, повідомили Дивись Інфо організатори.

Чемпіонат проходить у готелі “Волтер”, який зібрав під своїм дахом титулованих спортсменів, готових позмагатись за лаври найкращого. Триватимуть змагання два дні, тож вже завтра, 30 червня, ми дізнаємось імена переможців.

“Львів стає столицею шахів України. Це вже майже традиція, що саме наше місто приймає шахові змагання найвищого рівня. Хочу зазначити, що нинішній фінал по рівні організації чи не один з найкращих за останній час. Шахи – це інтелектуальний вид спорту і я дуже сподіваюся, що ми і надалі підтримаємо цей імідж у Львові”, – зазначив під час вступного слова секретар Львівської обласної шахової федерації Назар Фірман.

За його інформацією, у турнірі серед чоловіків бере участь 105 шахістів. Серед них 10 міжнародних гросмейстерів, 13 міжнародних майстрів, 11 майстрів ФІДЕ та 12 майстрів спорту України.

 Натомість у турнірі серед жінок беруть участь 32 шахістки. Серед них – 6 міжнародних гросмейстерів, 2 міжнародні майстри, 5 майстрів ФІДЕ та 6 майстрів спорту України.

Завтра, 30 червня о 15-00 в приміщенні готелю “Волтер” (вул.Липинського 60а) відбудеться урочиста частина закриття Фіналу чемпіонату України з блискавичних та швидких шахів та нагородження найкращих шахістів та шахісток України.

20150629_100234 20150629_100244 20150629_100353

Фінал чемпіонату України з блискавичних та швидких шахів відбувається за підтримки ГО “Правий сектор-Захід”. Партнер чемпіонату – банк “Львів”. “Смачний” спонсор – “Галицька здоба”
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.