• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

Лікаря, що скоїв ДТП на Жовківщині, звільнили з роботи

Лікаря, що скоїв ДТП на Жовківщині, звільнили з роботи

Завідувача поліклінікою Жовківської центральної районної лікарні Олега Владику, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду селищі Куликів Львівської області, звільнили зі займаної посади. Медика підозрюють у водінні в нетверезому стані.

Про це повідомив головний лікар Жовківської ЦРЛ Ігор Шевців, інформує прес-служба ЛОДА.

"Він написав заяву на звільнення за власним бажанням. Моя позиція є однозначною – такі люди не повинні працювати на такій посаді. Ми попрощалися з цією людиною, нехай він шукає собі роботу в іншому місці", - розповів Ігор Шевців.

Щодо інформації про те, що результати першої експертизи втрачено, то повідомляємо, що департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації зробив запит у Жовківську ЦРЛ. Згідно із наданою інформацією, пацієнт Владика Олег Романович поступив у приймально-діагностичне відділення ЖЦРЛ 20 червня 2015 року о 18:45 (№ медичної карти 4479/15).

При поступленні у приймально-діагностичне відділення ЖЦРЛ у громадянина Владики О.Р. взято кров на вміст етанолу, про що свідчить запис у Журналі здачі крові на етанол. Кров взято у присутності медичної сестри, чергового лікаря-анестезіолога та опечатано. Кров зберігається у приймально-діагностичному відділенні у холодильнику.

Окрім цього, 20 червня 2015 року у присутності представників прокуратури Жовківського району та чергового лікаря-хірурга взято ще один зразок крові у гр. Владики О.Р. у травматологічному відділенні, якого доставили на обстеження в бюро судово-медичної експертизи м. Львів представники правоохоронних органів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: