Трамвай №6 знову курсуватиме по вул. Промисловій та вул. Замарстинівській у жовтні

Трамвай №6 знову курсуватиме по вул. Промисловій та вул. Замарстинівській у жовтні

Сьогодні, 30 червня, на ремонт закрили останню частину вул.Гайдамацької на ділянці від вул.Лобачевського до вул.Замарстинівської та перехрестя вул.Гайдамацька-Замарстинівська.

Нагадаємо, на сьогодні, у зв’язку з ремонтом, для проїзду закриті вул. Промислова на ділянці від вул.Волинської до вул.Хмельницького та вул.Хмельницького на ділянці від пл.Криничної до вул.Гайдамацької, вул.Гайдамацька на ділянці від вул.Лобачевського до вул.Замарстинівської та перехрестя вул.Гайдамацька-Замарстинівська.

Протяжність всіх зазначених доріг складає близько 1,5 км. Виконується весь комплекс робіт: заміна інженерних мереж, трамвайних колій, дорожнього покриття, тротуарів, зовнішнього освітлення тощо.

Вулиці ремонтують в рамках співпраці з ЄБРР щодо відновлення дорожньої інфраструктури вздовж трамвайних маршрутів №2 та №6.

Як розповів директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, на вул.Промисловій роботи вже на завершальній стадії.

«Тут вже проведено бетонні роботи, зверху будуть влаштовувати трамвайні плити, рейки і, відповідно, замощувати дорожнє покриття. Потім перейдемо до хідників. Найважчою є ділянка, де знаходиться колектор, на відрізку 70 м з вул.Б.Хмельницького. Ми детально дослідили колектор на вул. Промисловій. Представники Водоканалу дали нам рекомендацію, що міняти його не потрібно. Можна провести санацію, тобто відновлення, без заміни. Всередині будуть проводити ремонтні роботи, як ми це робили на вул.Городоцькій на австрійському колекторі. А на ділянці 70 м потрібно провести його заміну.

Щодо вул.Б.Хмельницького, то там виконані роботи по заміні камер до колектора, зроблені випуски з будинків і почато роботи по мережах водопостачання.

Сьогодні закриваємо вул.Гайдамацька. Там найскладніша ділянка на відрізку, де проводиться заміна аварійного колектора, що було рекомендовано експертними висновками водоканалу», - зазначив Олег Береза.

За його словами, повністю виконати роботи, що стосуються трамвайного маршруту №6 на ділянці від вул.Промислової до вул.Замарстинівської, планують до жовтня цього року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: