• USD: 39.10
  • EUR: 40.80

У пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» розпочато експеримент щодо пішого перетину кордону (фото)

У пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» розпочато експеримент щодо пішого перетину кордону (фото)

Сьогодні, 1 липня, у пункті пропуску «Угринів – Долгобичув» (РП), урочисто розпочато експеримент щодо пішого перетину кордону в цьому пункті пропуску. У заході взяли участь представники митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади.

Покращення ситуації у пунктах пропуску, стан під’їзних шляхів до них, збільшення товаро та пасажиропотоків в автомобільних пунктах пропуску є серед найактуальніших питань розбудови українсько-польського кордону та діяльності Львівської митниці ДФС. Відкриття пішого руху в цьому пункті пропуску, передусім є свідченням створення сприятливих умов для громадян, які перетинають кордон, а також має важливе значення для транскордонних зв’язків і співпраці між громадянами обох держав.

Пілотний проект пройде в період з 1 липня до 31 грудня 2015 року з використанням існуючої інфраструктури цього пункту пропуску. Можливе рішення про запровадження тут постійного пішого руху буде прийнято митними та прикордонними службами після здійснення аналізу та згідно із висновками по реалізації пілотного проекту.

Як відомо, у червні цього року, з ініціативи польської сторони, відбулася робоча зустріч представників митних та прикордонних служб України і Польщі, а також органів місцевої влади, під час якої сторони обговорили питання проведення експерименту щодо організації пропуску через державний кордон піших осіб у пункті пропуску «Угринів-Долгобичув». Окрім того, у березні цього року, доцільність та можливість впровадження пішохідного руху в автомобільних пунктах пропуску на українсько-польського кордону було на порядку денному засідання Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури українсько-польської Міжурядової координаційної ради з питань міжрегіонального співробітництва.

До сьогодні на ділянці українсько-польського кордону існував лише один пункт пропуску для пішого переходу «Шегині Медика» (Львівська обл.). Щодоби його перетинає в середньому близько 5 тис. громадян, здебільшого учасники малого прикордонного руху.

IMG_3558 IMG_3564 IMG_3652

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: