дивись.info

Будівельники влаштовують асфальтне покриття на Скнилівському мості

Будівельники влаштовують асфальтне покриття на Скнилівському мості

Станом на 01 липня на шляхопроводі автомобільної дороги Західний обхід м. Львова на ділянці км 7+222 с. Холодновідка будівельники продовжують роботи з влаштування вирівнюю чого шару асфальтобетонного покриття, влаштування асфальтобетонного покриття роликів уширення, а також примикання моста з монолітними плитами, повідомила Дивись Інфо прес-служба САД у Львівській області.

Протягом минулих вихідних будівельники завершили роботи по відновленню конструкцій та облаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів. Проведено підготовчі роботи для влаштування асфальтобетонного покриття.

Проведено роботи з влаштування бар’єрного та перильного огородження і розширення земляного полотна на підходах до шляхопроводу.

Протягом двох місяців будівельники провели монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи з заміни зношених елементів моста,  бетонування двох з чотирьох прольотів, монолітизації  плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн.

Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році.

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова км 7+222 с. Холодновітка, Пустомитівського району побудований в 1963 році.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.