дивись.info

У Львові просто неба покажуть фільм про Митрополита Андрея Шептицького

У Львові просто неба покажуть фільм про Митрополита Андрея Шептицького

У п’ятницю, 3 липня 2015 року, Центр Студентського Капеланства запрошує всіх охочих на безкоштовний перегляд художнього фільму «Владика Андрей» просто неба. Кінострічку показуватимуть біля студентського храму Блаженного священномученика Олексія Зарицького у Львові (вул. Лукаша, 3-а). Початок показу о 20.00 год, повідомила Дивись Інфо прес-служба ЛМР.

Ініціювали перегляд фільму студенти Львівської політехніки зі спільноти «Сад» Центру Студентського Капеланства. Вони вже організовували подібні зустрічі та перегляди для учасників спільноти, а зараз вирішили запросити більше молодих людей, щоб у такий спосіб донести до них унікальність постаті Митрополита Андрея, повідомляє Духовна велич Львова.

«Оскільки ми святкуємо цьогоріч 150-річчя від Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, то вирішили познайомити з ним молодь. Адже сьогодні, на жаль, ще досить мало молодих людей знають про життя і діяльність цього духовного наставника усього українського народу. Для перегляду ми обрали художній фільм, оскільки сучасній молоді більше до душі кіно такого формату, аніж документальне. Завдяки цій зустрічі ми вирішили поєднати одразу дві речі: відпочинок на природі і ненав’язливе знайомство з діяльністю людини, думки якої і досі актуальні у наш час. Хоч фільм триває близько двох годин, він добре розкриває багатогранну постать Митрополита. Тож сподіваємося, що проведемо цей час з приємністю і користю», – розповідають організатори.

Нагадаємо, «Владика Андрей» — фільм українського кінорежисера Олеся Янчука. У стрічці йдеться про життя та діяльність видатної постаті в історії УГКЦ – Митрополита Андрея Шептицького.

Джерело: velychlviv.com.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.